18FHSY-RSM1-GAN-TB(LF)(SN)
Partnumber:
18FHSY-RSM1-GAN-TB(LF)(SN)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector SKT 18 POS 0.5mm Solder RA SMD T/R