192P473X9080
Partnumber:
192P473X9080
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
787 in stock
SKU:
192P473X9080
Package
Cap Film 0.047uF 80V PET 10% (5.817 X 17.45mm) Axial 85°C Bulk