199D107X9016F6V1E3
Partnumber:
199D107X9016F6V1E3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 16V 10% (9.6 X 19mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk