199D685X9050F6V1
Partnumber:
199D685X9050F6V1
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 50V 10% (9.6 X 19mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk