1C20Z5U104M050R
Partnumber:
1C20Z5U104M050R
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
Availability:
10000 in stock
Package
CAPACITOR, CERAMIC, 50V, Z5U, 0.1uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED