1MB12-140
Partnumber:
1MB12-140
Manufacturer:
Fuji Electric
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1049 in stock
SKU:
1MB12-140
Package
Trans IGBT Chip N-CH 1400V 12A 100000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PF