Partnumber: 1MBH65D-090A
Manufacturer: Fuji Electric
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1689 in stock
SKU: 1MBH65D-090A
decrease increase
Package Trans IGBT Chip N-CH 900V 65A 60000mW 3-Pin(3+Tab) TO-3PL