1MBI300NN-120
Partnumber:
1MBI300NN-120
Manufacturer:
Fuji
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 300A 2100000mW 4-Pin Case M-129