Partnumber: 1SMB16AT3G
Manufacturer: Littelfuse
products.category: Diode Dynamics
Availability: 514000 in stock
SKU: 1SMB16AT3G
decrease increase
Package TVS Diode Single Uni-Dir 16V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R