1ZC56ATPA3
Partnumber:
1ZC56ATPA3
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
DIODE 56 V, 1 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, Voltage Regulator Diode