2-5700-IG1-K10-DD-15A
Partnumber:
2-5700-IG1-K10-DD-15A
Manufacturer:
E-T-A Circuit Breakers
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250VAC/28VDC