20021121-00014C4LF
Partnumber:
20021121-00014C4LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Unshrouded Header HDR 14 POS 1.27mm Solder ST SMD T/R