20021122-00012D1LF
Partnumber:
20021122-00012D1LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Unshrouded Header HDR 12 POS 1.27mm Solder RA Side Entry SMD Tube