20021122-00040T1LF
Partnumber:
20021122-00040T1LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Unshrouded Header HDR 40 POS 1.27mm Solder RA SMD Tube