20021321-00034T8LF
Partnumber:
20021321-00034T8LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Socket Strip RCP 34 POS 1.27mm Solder ST Top Entry SMD Tube