20021621-00044D8LF
Partnumber:
20021621-00044D8LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Ejector Header HDR 44 POS 1.27mm Solder ST SMD Tube