200ME2R2FC
Partnumber:
200ME2R2FC
Manufacturer:
Sun Electronic Industries
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum 2.2uF 200V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 24mA 1000 hr