20186-020E-11F
Partnumber:
20186-020E-11F
Manufacturer:
I-PEX Inc
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Wire to Board F 20 POS 1.25mm Solder RA Side Entry SMD T/R