201S42E471JV4E
Partnumber:
201S42E471JV4E
Manufacturer:
Johanson Technology, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 200V C0G 5% Pad SMD 1111 125°C T/R