203CNQ080
Partnumber:
203CNQ080
Manufacturer:
IR
products.category:
MODULES
Availability:
418000 in stock
SKU:
203CNQ080
Package
Diode Schottky 80V 200A 3-Pin(3+Tab) TO-244AB