Partnumber: 203CNQ100
Manufacturer: IR/VISHAY
products.category: MODULES
Availability: 901 in stock
SKU: 203CNQ100
decrease increase
Package DIODE SCHOTTKY 100V 200A 3-PIN(3+TAB) MD3CC