20DBCS5B
Partnumber:
20DBCS5B
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter 50Hz/60Hz 20A 250VAC Threaded Stud Flange Mount