20ETF04S
Partnumber:
20ETF04S
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
334 in stock
SKU:
20ETF04S
Package
Rectifier Diode Switching 400V 20A 160ns 3-Pin(2+Tab) D2PAK