20ETS08S
Partnumber:
20ETS08S
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1690 in stock
SKU:
20ETS08S
Package
Rectifier Diode Switching 800V 20A 3-Pin(2+Tab) D2PAK