20FPZ-SM-TF
Partnumber:
20FPZ-SM-TF
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD T/R