20IMX35D12D12-8
Partnumber:
20IMX35D12D12-8
Manufacturer:
Bel Fuse/POWER-ONE
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
DC-DC Regulated Power Supply Module, 4 Output, 35W, Hybrid, 3 X 2.500 INCH, 10.50 MM HEIGHT, MA-17