20IMX4-15-8
Partnumber:
20IMX4-15-8
Manufacturer:
BEL Group/POWER-ONE
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 20VIN 1-OUT 15V 0.28A 4.2W 5-Pin DIP Module