20IMX7-15-15-8G
Partnumber:
20IMX7-15-15-8G
Manufacturer:
Bel
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 20VIN 2-OUT 15V/15V 0.2A/0.2A 6W 9-Pin