20RF-JMCS-G-1B-TF
Partnumber:
20RF-JMCS-G-1B-TF
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board RCP 20 POS 0.5mm Solder ST Top Entry SMD T/R