20SVP10M
Partnumber:
20SVP10M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
MODULES
Availability:
1144 in stock
SKU:
20SVP10M
Package
Cap Aluminum Polymer 10uF 20VDC 20% (5 X 5.9mm) SMD 0.12 Ohm 1020mA 2000h 105°C T/R