20SVPB22M
Partnumber:
20SVPB22M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 22uF 20VDC 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 0.035 Ohm 2000mA 1000h 105°C T/R