21FE-BT-VK-N
Partnumber:
21FE-BT-VK-N
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC Connector SKT 21 POS 1.25mm Solder ST Thru-Hole Automotive Box