21P-1.25FJ
Partnumber:
21P-1.25FJ
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Board to Board PL 21 POS 1.25mm Solder ST Thru-Hole Box