2220GC332KAT1A
Partnumber:
2220GC332KAT1A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0033uF 2000V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R