2220J3K00562KXT
Partnumber:
2220J3K00562KXT
Manufacturer:
Knowles Precision Devices
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0056uF 3000V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R