2220YA250472KXTB16
Partnumber:
2220YA250472KXTB16
Manufacturer:
Knowles Precision Devices
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0047uF 250VAC X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiCap 125°C T/R