226CKH063M
Partnumber:
226CKH063M
Manufacturer:
Illinois Capacitor Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
1199 in stock
SKU:
226CKH063M
Package
CAP ALUM 22UF 20% 63V THRU HOLE