23-SMA-50-0-13/111
Partnumber:
23-SMA-50-0-13/111
Manufacturer:
HUBER+SUHNER
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn SMA RCP 0Hz to 18GHz 50Ohm ST Panel Mount Gold Over Nickel