23AR500LFTR
Partnumber:
23AR500LFTR
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.6mm (5 X 5.2 X 2.8mm) J-Hook SMD T/R