2410SFV8.00FM/125-2
Partnumber:
2410SFV8.00FM/125-2
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip Very Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 2410 Fiberglass