2450BP15Q0100E
Partnumber:
2450BP15Q0100E
Manufacturer:
Johanson Technology, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters Band Pass 2450MHz 2dB SMD 3Pin T/R