2499-003-X5W0-103ZLF
Partnumber:
2499-003-X5W0-103ZLF
Manufacturer:
CTS
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Feed Through 0.01uF 500VDC X5W -20% to 80% Axial 125°C