24CPT-B-2A
Partnumber:
24CPT-B-2A
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Housing F 24 POS 2mm Crimp ST Cable Mount Automotive Box