24FLT-SM1-TB
Partnumber:
24FLT-SM1-TB
Manufacturer:
JST Manufacturing
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector F 24 POS 0.5mm Solder ST SMD T/R