24IMP3-15-15-7
Partnumber:
24IMP3-15-15-7
Manufacturer:
Bel
products.category:
MODULES
Availability:
1018 in stock
SKU:
24IMP3-15-15-7
Package
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V 0.1A 3W 8-Pin