24IMR15-1212-2
Partnumber:
24IMR15-1212-2
Manufacturer:
Bel
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 12V/-12V 0.625A 15W 5-Pin