251R14S8R2CV4T
Partnumber:
251R14S8R2CV4T
Manufacturer:
Johanson Technology, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 8.2pF 250V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R