252A103B60NB
Partnumber:
252A103B60NB
Manufacturer:
CTS
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Joysticks Passive 2 Direction ±20% 5mA 5VDC 10KOhm 1000000Cycles PC Pins