252A104B60NB
Partnumber:
252A104B60NB
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Joysticks Passive 2 Direction ±20% 5mA 5VDC 100KOhm 1000000Cycles PC Pins