254TB103B50B
Partnumber:
254TB103B50B
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
254TB103B50B
Package
Joysticks Passive 2 Direction ±20% 5mA 5VDC 10KOhm 1000000Cycles PC Pins